22.05.2022
Новини

Українські військовослужбовці отримуватимуть по 100 тис грн на місяць

Українські військовослужбовці отримуватимуть по 100 тисяч гривень на місяць. Відповідне рішення прийняв сьогодні Кабінет міністрів України на виконання Указів Президента, – інформують у Міністерстві оборони України.

В умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським, виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць.

Військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів ̶ розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.
Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

Схожі пости

На Тернопільщині зі снігу визволяли рейсові автобуси та карети швидкої

Туї, ялівці і самшит з Чорновола на час реконструкції пересадили

Якщо ситуація в Тернополі вимагатиме, залучатимуть студентів медуніверситету та волонтерів

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів