30.01.2023
Новини

У яких закладах Тернополя можна тусуватися до ранку

Трьом закладам у центрі Тернополя дозволили працювати у нічний час. Відповідне рішення прийняли на виконавчому комітеті міської ради. У додатку повідомляють, які самі бари та ресторан відкриті майже до ранку. Усі вони належать до одного суб’єкту господарювання – ТОВ “Україна” Ресторан. 

“Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014 №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 28.12.2021., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити погоджений з власниками нічний режим роботи закладам ресторанного господарства, згідно з додатком (додається).

2. Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час”, – йдеться у повідомленні.

Відтак, бар “Клуб Файного міста” працюватиме до 2.00, ресторан “Файне місто” до 4.00. А у барі “Пасаж Адлера” можна не лише повечеряти, а й відразу поснідати, заклад відкритий до 5 ранку.

Схожі пости

Назвали перелік медичних протипоказань до щеплення від коронавірусу

Тернополянки, які померли з голоду, були у секті

Redaktsia

На Тернопільщині авто злетіло у став: водій загинув на місці

Перейти до панелі інструментів