02.02.2023
Новини

Тернопільщина, Хмельниччина та Буковина підписали Меморандум про міжрегіональну співпрацю

Під час урочистостей з нагоди Дня Соборності України підписали Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Хмельницькою, Тернопільською та Чернівецькими обласними радами.
 
Голова Тернопільської облради Михайло Головко наголосив на тому, що Тернопільщина зацікавлена у подальшому поглибленні, зміцненні та розширенні економічного, науково-технічного і культурного співробітництва.
– Запланована співпраця у розвитку місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади; екології та охороні навколишнього природного середовища; галузях освіти, науки, культури та охорони здоров’я; фізичної культури та спорту; інвестиціях. Підписавши Меморандум, ми домовилися спільно здійснювати заходи щодо координації дій, спрямованих на зростання соціально-економічного потенціалу громад; організації проведення спільних заходів: конференцій, семінарів, виставок, робочих зустрічей та інших заходів, у тому числі міжнародних, спрямованих на вирішення питань, що становлять взаємний інтерес; здійснювати обмін інформацією щодо досвіду успішного виконання повноважень органами місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад,  повідомив Михайло Головко.

Схожі пости

“Хворий не повинен сам їхати в поліклініку”: Степанов – про алгоритм дій при симптомах COVID

Кременець поки що не залишиться без води: комунальники виграли суд в екоінспекції

Олена Ілинич

Ліжок із киснем бракує: жителів Тернопільщини на вихідних просять побути вдома

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів