Зменшення плати за опалення: відомо, скільки будинків вже обстежили комісії

У Тернополі продовжують працювати комісії, які обстежують багатоквартирні будинки. Уже 174 будинки із 700 були обстежені на предмет опалення місць загального користування. Про це сказав мер Тернополя Сергій Надал у прямому ефірі на своїй сторінці у Фейсбуці.

“За результами роботи комісії виявилось, що у цих будинках не опалюється 207 під’їздів. Мешканцям будинків у цих під’їздах буде зменшено оплату”, – сказав міський голова.

Також, за його словами, у 794 квартирах ізольовано або демонтовано транзитні труби. Цим жителям не буде нараховуватись плата за транзит.

Сергій Надал також закликав власників квартир з індивідуальним опаленням ізолювати транзитні стояки.

About the author

Тернопіль
trending_flat
Чи затримаються на Тернопільщині дощі: прогноз погоди на вихідні

На Тернопільщині найближчі три дні триматиметься хмарна погода з періодичними дощами. Про це повідомляє Тернопільський обласний центр з гідрометрології. 13 червня — хмарно з проясненнями, вдень невеликі дощі, вранці та вночі місцями туман. Вітер західний, 7–12 м/с. Температура: вночі +6...+11°, вдень +17...+22°. У Тернополі: вночі +7...+9°, вдень +19...+21°. Рівень небезпечності — зелений. 14 червня — хмарно з проясненнями, невеликі короткочасні дощі. Вітер південно-західний, 9–14 м/с. Температура: вночі +10...+15°, вдень +17...+22°. 15 червня — хмарно з проясненнями, вдень невеликі дощі. Вітер західний, 9–14 м/с. Температура: вночі +7...+12°, вдень +17...+22°.

Олег Парнєв
trending_flat
Вважався зниклим безвісті. Ангелом повертається Герой Олег Парнєв з Кременеччини

На Тернопільщині прощаються із захисником із Раковця — Парнєвим Олегом Сергійовичем (25.08.1990), який загинув 18 липня 2025 року під час бойового завдання поблизу Новоекономічного на Донеччині. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. Про це повідомили у Золотниківській сільській раді. Зустріч траурного кортежу 12 червня 2026 року. За маршрутом: 11:00 виїзд з ,м.Тернопіль вул Тролейбусна 11:30 - Городище - Зарваниця 12: 00- капличка село Семиківці 12:30 - капличка село Раковець.

затримання за хабар
trending_flat
Інвалідність за 17 тисяч доларів: на Тернопільщині викрили масштабну схему ухилення від армії

На Тернопільщині правоохоронці ліквідували злочинну групу, учасники якої за 17 тисяч доларів обіцяли оформити фіктивну групу інвалідності — щоб військовозобов'язані чоловіки могли легально виїхати з України. Про це повідомляє пресслужба поліції Тернопільської області. До схеми входили троє: організатор, який шукав клієнтів і розподіляв гроші; посередник, відповідальний за транспортування та нелегальний перетин кордону; і лікар-аспірант, який готував медичні документи й координував проходження «лікування» для отримання інвалідності. Групу викрили в момент передачі другої частини хабара — після того, як один із клієнтів уже сплатив аванс у 5 тисяч доларів. Оперативники УСР, слідчі поліції та співробітники СБУ затримали фігурантів на місці. У рамках розслідування провели сім обшуків — за місцями проживання, у автомобілях і на робочих місцях підозрюваних, разом із бійцями спецпідрозділу КОРД. Усім трьом повідомлено про підозру за статтями про незаконне переправлення через кордон і зловживання впливом за попередньою змовою. Суд обрав […]

електроскутер ДТП Почаїв
trending_flat
Розбився на електроскутері 15-річний хлопець з Почаєва

У Почаєві юнак після ДТП потрапив до лікарні. Він керував електроскутером, коли сталася аварія. Про це повідомляють у ГУНП у Тернопільській області. "Аварія трапилася 11 червня близько 23:30 у Почаєві. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Кременецького райвідділу поліції. У ході перевірки стало відомо, що потерпілий, керуючи електроскутером, не впорався із керуванням та перекинувся. Хлопця госпіталізували. Слідчі поліції встановлюють деталі нещастя", - йдеться у повідомленні. Підліток отримав переломи та інші тілесні ушкодження. Нещодавно "Терміново" повідомляло, що на Тернопільщині до лікарні потрапив юний мотоцикліст. Зіштовхнулись 2 мотоцикли - одним із мототранспортів керував 17-річний місцевий житель.

град
trending_flat
Тернопільщину накрив великий град і наробив біди людям (відео)

Тернопільщину під час учорашньої негоди накрив великий град. Про це повідомляють місцеві мешканці на Чортківщині, публікуючи відео у соцмережах. @vira_akhm #тіктокукр #діалект #село #літо ♬ оригінальний аудіозапис - vira_akhm У коментарях люди кажуть, що град наробив великої біди людям - позбивав урожай на городах. Нагадаємо, синоптики Тернопільського обласного центру з гідрометрології попереджали про погіршення погодних умов. Зокрема, про сильний вітер, дощ з грозою та можливий град.

trending_flat
Авто опинилось на даху іншого: у Тернополі сталася серйозна ДТП (відео, оновлено)

У Тернополі сталася ДТП. Зіткнення відбулось на вулиці Текстильній зранку у п'ятницю. Про це повідомляє кореспондент "Терміново". Інформацію про аварію журналістам підтвердила старша інспекторка патрульної поліції Віталія Щупляк. "ДТП за участі Шевроле та Фольцваген. На місці працюють поліцейські зʼясовують усі обставини події. Рух частково ускладнений", - йдеться у повідомленні. Унаслідок аварії є травмовані. Водійка Volkswagen отримала травми. Оновлено. У поліції повідомили, що винною в аварії є кермувальниця Volkswagen, яка не дотрималася безпечної дистанції та врізалася у попутний транспортний засіб Chevrolet Equinox. Водійку Volkswagen доправили до лікарні.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025