08.06.2023
Новини Оперативно

У Тернополі демонтували встановлений незаконно кіоск

Тимчасову споруду-кіоск демонтували на одній із центральних вулиць Тернополя. МАФ був встановлений незаконно, без відповідних документів. Кіоск вивезли згідно рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 12.05.2021 року № 368 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування». Про це повідомляють у міській раді. 

“14 грудня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, після невиконаних попереджень про можливість добровільного демонтажу власними силами, спільно з управлінням муніципальної інспекції демонтовано тимчасову споруду-кіоск, яка була незаконно влаштована на вул. Митрополита Шептицького (поруч з будинком № 20) в м. Тернополі”, – зазначають у міськраді.

Наразі тимчасова споруда знаходиться на території, яка охороняється, за адресою вул. Чернівецька, 35, в місті Тернополі. Для повернення демонтованого кіоску власнику необхідно звернутись в ДП «Сервіс ТЕТ» за адресою вул. Тролейбусна, 7 в місті Тернополі.

Схожі пости

В Україні виявили «південноафриканський» штам коронавірусу

Через тріщину балки на мості у Струсові перекрито трасу міжнародного значення (схема об’їзду Струсова)

У Тернополі молоду маму підозрюють у крадіжці з камери схову (відео)

Перейти до панелі інструментів