08.06.2023
Новини Оперативно

На Тернопільщині згоріло 2 тонни пшениці та сіно, є постраждалі

Упродовж минулої доби на Тернопіллі виникало декілька пожеж. Про це інформує пресслужба ДСНС України у Тернопільській області. 

Зокрема, у селі Новий Олексинець Кременецьког району загорілась господарська будівля. Внаслідок пожежі було знищено покриття будівлі, 2 тонни пшениці.

У селі Биківці, що на Шумщині, о другій ночі загорівся дерев’яний піднавіс із сіном. Внаслідок пожежі було знищено 1 тонну грубих кормів.

Також вчора у селі Курники Байковецької ТГ виникла пожежа житлового будинку. Внаслідок пожежі отримав опіки чоловік 1947 року народження.

“Після огляду та надання допомоги медиками від госпіталізації відмовився. Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття житлового будинку на площі 70 м кв., пошкоджено речі домашнього вжитку та облицювання стін на площі 70 м кв”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

На Тернопільщині затримали чоловіка, що вбив односельчанина

Для багатоквартирних будинків, в яких не створили ОСББ, хочуть призначати управителів

У поліції розповіли про результати спецоперації “Зброя”, яка триває на Тернопільщині

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів