29.11.2022
Новини

У Тернополі з’явиться ще 30 низькопідлогових автобусів

КП “Міськавтотранс” офіційно дозволили за допомогою фінансового лізингу укласти відповідні договори для придбання 30-ти нових низькопідлогових автобусів. Відповідне рішення було ухвалене на пленарному засіданні чергової десятої сесії Тернопільської міської ради.

“Рішення ухвалено з метою оновлення рухомого складу комунального підприємства для надання якісних послуг з пасажирських перевезень у Тернопільській міській територіальній громаді та забезпечення безперебійного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до послуг з перевезення пасажирів”, – йдеться у повідомленні.

Це будуть автобуси середньої місткості (до 65-ти пасажирів), довжиною до 10 м, стандарт екобезпеки буде не нижчим, ніж EURO-5.

“Розмір фінансування за операцією фінансового лізингу складе не більше 96 млн грн впродовж 60-ти місяців (5 років) від дати отримання автобусів, – зазначив на засіданні сесії начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук.

Тернопільська міська громада спрямує 16 млн гривень на придбання цих автобусів, зокрема, для оплати авансу.

Схожі пости

138 порушень за два дні: за що найчастіше складають адмінпротоколи на Тернопільщині під час локдауну

Життя не на паузі: як жителі Тернопільщини працюють, готують та розважаються без світла

Redaktsia

Підсудна заявляє, що невинна, потерпіла говорить про довічне: розпочався судовий процес у справі вбивства студента з ДР Конго (відео)

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів