04.03.2024
Новини Оперативно

П’яного водія, який збив 8-річну дитину і втік, посадили на 8 років

Прокурори в апеляції відстояли вирок суду першої інстанції щодо винуватця ДТП, який збив малолітню дитину у с. Прошова Тернопільського району й залишив її без допомоги на узбіччі дороги (ч. 2 ст. 286 КК, ч. 1 ст. 135 КК України).

Нагадаємо, що 8 липня 2020 року водій автомобіля «VOLKSWAGEN JETTA», перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у с. Прошова Тернопільського району Тернопільської області скоїв наїзд на восьмилітнього хлопчика. Достовірно знаючи, що внаслідок вчиненої ним ДТП дитина перебувала в безпорадному стані, водій не надав їй жодної допомоги, залишивши на узбіччі дороги й зник з місця пригоди.

Внаслідок ДТП малолітня дитина отримала численні травми, кваліфіковані як тяжкі тілесні ушкодження.

Підтримавши позицію публічного обвинувача, суд першої інстанції призначив винній особі покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки. За судовим рішенням обвинувачений сплатить на користь потерпілих майже 700 тис грн завданої моральноїшкоди.

Апеляційний суд залишив вирок суду першої інстанції без змін, а скаргу захисника обвинуваченого про пом’якшення вироку – без задоволення.

Джерело – Тернопільська обласна прокуратура.

Перейти до панелі інструментів