01.12.2022
Новини Оперативно

У селі на Тернопільщині знайшли людські останки під час ремонту дороги

У селі на Тернопільщині знайшли людські останки під час ремонту дороги. Працівники дорожньої фірми викликали на місце правоохорнців, – повідомляють у відділі комунікації Тернопільщини.

Працівників дорожньої фірми повідомили поліцію про те, що в селі Городище Козівської селищної громади виявлено скелетовані людські останки. На місце події виїхала слідчо-оперативна група відділу поліції №1 міста Бережани.

“З’ясувалося, людські рештки виявили під час ремонтних робіт на автодорозі М-30. Поспілкувавшись із старостою села, виникло припущення, що останки можуть належати жертві Другої світової війни. Адже на даній ділянці проходила лінія фронту. Так це чи ні – має підтвердити судово-медична експертиза. Про даний випадок правоохоронці повідомили співробітників обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

На Тернопільщині судитимуть одеських рекетирів

На фестивалі “Файне місто” всіх охочих “вінчатиме” пастор

Євгенія Цебрій

“Зарплату доводилося випрошувати”: тернополянка розповіла, як працювала на нелегальному заводі з виготовлення одноразових масок у Польщі (відео)

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів