27.10.2021
Здоров’я Новини

Тернопільська лікарня стала кращою в Україні

Першим у номінації «Кращий заклад спеціалізованої медичної допомоги» стало комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська комунальна міська лікарня №2». 7 жовтня у Києві в рамках медичної виставки відбулося урочисте нагородження переможців Першої Всеукраїнської відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS» у трьох номінаціях. Тернопільський медзаклад отримав перемогу серед сотень претендентів з усієї країни. Про це повідомляють у Тернопільській міській раді. 

Оцінювали учасників за головними критеріями: якість співпраці з громадою, прозорість, залучення молодих фахівців і клієнтський сервіс.

“Місія Відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS» — об’єднання найкращих медичних закладів та спеціалістів для формування якісних орієнтирів, популяризація успішних практик в сфері надання медичних послуг України та мотивації до розвитку.

Відзнака заснована ДП «Прем’єр Експо» (входить до складу Hyve Group, Великобританія) під егідою Міжнародної медичної виставки Public Health в 2021 році. Співорганізатором та Генеральним підрядником Відзнаки виступає Громадська організація «Медичні лідери». Офіційна підтримка – Національна служба здоров’я України. Незалежний спостерігач – міжнародна аудиторська та консалтингова компанія Baker Tilly”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

Скільки заплатять тернополяни за опалення у жовтні

Відомий тернопільський блогер увійшов у Топ-100 кращих в Україні

“Настав час, коли треба показати, чи ти на своєму місці”. Монастириські медики – про роботу під час пандемії

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів