28.09.2021
Новини Оперативно

На Тернопільщині патрульні зупинили авто, що перевищило швидкість у 4 рази

Авто, яке мчало зі швидкістю 179 км/год через населений пункт, зупинили тернопільські патрульні. Це перевищення допустимої швидкості у майже 4 рази. Покарання за порушення передбачає штраф 1700 грн. Проте, це ніщо у порівнянні з втраченим людським життям чи здоров’ям, наголошують у патрульній поліції Тернопільщини. 

“Під час несення служби на автодорозі М-30 “Стрий — Ізварине “, а саме у межах дії знаку 3.29 (обмеження максимальної швидкості руху 50 км/год) патрульні поліцейські зафіксували, що водій автомобіля BMW рухався зі швидкістю 179 км/год. Інспектори одразу ж зупинили водія та винесли на нього постанову за ч. 4 ст. 122 КУпАП”, – повідомляють у патрульній поліції.

А також нагадують, що згідно з частиною 1 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень. Згідно з частиною 4 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 гривень.

Схожі пости

На Тернопільщині жінка покриває сина, який зберігав зброю

Redaktsia

Трагедія на Бережанщині: на власному обійсті згорів чоловік

“Заморожене неподобство”: якою на Тернопільщині буде погода на Вербну неділю

Марія Голді
Перейти до панелі інструментів