23.03.2023
Новини Промо

Що таке вініри на зуби?

Мрія про білосніжну рівну усмішку переслідує багатьох, тому вартість естетичної реставрації зубів є темою гарячих суперечок.

Для жителів Києва сьогодні доступне встановлення керамічних вінірів – сучасний і швидкий спосіб перетворення ротової порожнини.

Наявність в клініці власної зуботехнічної лабораторії та діагностичного рентгенологічного обладнання забезпечують можливість надання послуг на високому рівні.

Застосування непомітних оку мікропротезів з порцеляни, кераміки чи інших матеріалів одночасно вирішує кілька проблем – створює рівну форму зубів і надає зубному ряду природний білий колір. Посмішка пацієнта перетворюється в кращу сторону, що позитивно позначається на настрої і самопочутті людини.

Вініри дозволяють радикально змінити зовнішній вигляд за короткий проміжок часу.

Що таке вініри?

Стоматологічні вініри в Києві по суті є тонкими керамічними або фарфоровими пластинками, які різними способами закріплюють на поверхні зубів. Функції накладок зводяться до створення ефекту доглянутих і здорових зубів, приховування вад і формування правильного прикусу при наявності невеликих патологій. При бажанні коригувальні платівки можна зняти, в догляді вони не вимагають особливих маніпуляцій і засобів.

Переваги вінірів:

 • швидке відновлення привабливості зубів;
 • непомітність накладок;
 • довговічність використання;
 • простота догляду;
 • доступна ціна.

Серед усіх методів естетичної реставрації вініри для зубів відрізняються найбільшою популярністю у жителів Києва. Вони дозволяють надійно усунути багато дефектів, які змушують людину відчувати комплекси з приводу зовнішності. При цьому відрізняються невисокою ціною і відсутністю дискомфорту під час носіння.

Різновиди вінірінгу

Застосовувані в вініруванні накладки розрізняються за видами матеріалів, способу установки, вартості та експлуатаційних характеристик. Процедура нанесення будь-яких типів вінірів в стоматології Люмідент здійснюється безболісно для пацієнта і гарантує очікуваний високий результат, який помітний вже після закінчення процедури.

Їснують такі види естетичний конструкцій:

 • класичні вініри;
 • рефракторні вініри;
 • люмініри.

Класичні накладки відрізняються товщиною, що становить близько 0,6 мм, і вимагають попереднього обточування зубної емалі. Рефракторні пластинки товщиною всього 0,1 – 0,2 мм встановлюються практично без обточування, а американські люмініри відомі високою міцністю і ультратонкої формою.

Процедура установки вінірів

На керамічні вініри ціна в Люмідент https://www.lumident.kiev.ua/ua/services/viniry доступна для кожного жителя Києва, який зазнає необхідності в корекції зовнішнього вигляду зубів. Найбільш дорогими є люмініри – накладки виробництва США, з огляду на їх зарубіжнепоходження. При виробництві люмінірів використовуються новітні технології та можливості відтворити голлівудську посмішку.

Установка керамічних конструкцій в Києві проводиться поетапно:

 • консультація з підбором форми накладок;
 • препарування зубів;
 • зняття зліпка;
 • установка тимчасових пластмасових мікропротезів;
 • заміна тимчасових пластинок готовими керамічними.

Підбір форми вінірів проводиться спеціальною комп’ютерною програмою за погодженням з пацієнтом. За електронним зліпком в лабораторії клініки виготовляються пластинки для примірки. При необхідності проводиться обточування або матування емалі і знімається зліпок для підготовки точної керамічної копії вінірів. Готові конструкції фіксуються на поверхні зуба спеціальним цементом.

Схожі пости

У Збаражі через вибух біоетанолу згоріла спиртова база (ФОТО)

Збережемо Дністер. Громадський сплав проти каскаду нових ГЕС

Назарій Наджога

Яких помилок слід уникати, щоб інвестиції були фінансово безпечними?

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів