18.09.2021
Місто Новини

У Чорткові підвищили тарифи на вивезення сміття

У Чорткові підвищили тарифи на вивезення сміття. Таке рішення прийняли на вчорашньому засіданні виконавчого комітету міської ради. Востаннє вартість цієї послуги змінювали два роки тому. Тариф залежатиме і від того, скільки разів на тиждень вивозитимуть ТПВ, – повідомляють у міській раді. 

“На черговому засіданні виконавчого комітету затвердили нові тарифи на послуги збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів комунальним підприємством «Чортківський ККП». Попередній тариф був встановлений ще у вересні 2019 році.

Старий тариф вже давно був нерентабельний, оскільки: змінився розмір мінімальної заробітної плати з 1.01.2021 р. – 6000 грн та розмір прожиткового мінімуму з 1 липня до 2379 грн. А у діючому тарифі закладена «мінімалка» 4173 грн та прожитковий мінімум 1921 грн. Ріст на 43,8%;  зросла вартість паливно-мастильних матеріалів, а також шин та запчастин приблизно на 30%; у тариф не включено вивезення великогабаритного сміття (будівельного чи городнього!). Лише за місяць підприємство вивозить понад 90 вантажних машин сміття, за котре ніхто не платить.

Тож вже з 1 вересня у Чорткові діятиме новий тариф на вивезення та захоронення сміття.
Вартість вивезення 1 м 3 твердих побутових відходів вартуватиме 176,94 грн.
Тобто для тих, хто має індивідуальні контейнери об’ємом 0,12 м 3, вивезення сміття коштуватиме: якщо вивозитимуть 1 раз у тиждень – 92,02 грн за місяць; якщо вивозитимуть 1 раз у 2 тижні – 46 грн за місяць.

За умови відсутності індивідуальних контейнерів для збору ТПВ:  для приватного сектора – 37,01 грн в місяць за 1 людину; для багатоповерхових будинків – 29,93 грн в місяць за 1 людину”, – зазначають у Чортківській міській раді.

Схожі пости

Тернополян закликають подолати громадську байдужість

Назвали причини смертоносної ДТП, в яку потрапив у Польщі автобус тернопільського перевізника

У Тернополі облаштують додаткове освітлення пішохідних переходів

Світлана Гривас
Перейти до панелі інструментів