26.09.2021
Місто Новини

П`ять родин загиблих на Революції Гідності та в АТО отримали кошти на житло

Родинам загиблих учасників Революції Гідності та учасникам бойових дій вручили сертифікати на перерахування коштів для придбання власного житла. Про це повідомляють у Тернопільській ОДА.

Офіційне вручення сертифікатів відбулося сьогодні, 3 серпня, у стінах Тернопільської ОДА.

«Сьогодні ми вручаємо п’ять сертифікатів на перерахування коштів для купівлі власного житла. Ми й надалі робитимемо все, щоб сім’ї людей, які захищали незалежність, суверенітет нашої держави, та їхні родини отримали помешкання. Адже це одне із пріоритетних завдань Президента України, Уряду та облдержадміністрації. Однак, щиро сподіваюсь, що війна в Україні перестане забирати життя патріотів», – зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

У 2021 році відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів Тернопільській області виділено субвенції у розмірі 5 млн 962 тис. 523 грн для перерахування коштів для придбання житла сім’ям загиблим учасників Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Торік вручили 7 сертифікатів на придбання житла сім’ям загиблих учасників Революції Гідності та учасникам бойових дій. Загалом, у переліку 51 особа”, – зазначають у повідомленні.

Схожі пости

На Тернопільщині поліція третій тиждень розшукує 35-річну жінку

Зупинилося серце ветеринара з Тернополя, який врятував тисячі домашніх улюбленців (фото)

За минулу добу на Тернопільщині коронавірус виявили у 234 людей

Перейти до панелі інструментів