25.09.2021
Місто Новини

За порядком на “Файному місті” стежитимуть 200 правоохоронців

На території фестивалю “Файне місто” чергуватимуть близько 200 правоохоронців. Серед них  працівники Головного управління Нацполіції, роти поліції особливого призначення, Нацгвардії, бійці спецпідрозділу “Тернопіль”.  Захід триватиме 6 днів. Організатори очікують від 15 до 20 тис гостей цього року, – повідомляють у поліції Тернопільщини. 

“Район, де відбуватимуться святкові заходи, обстежили вибухотехніки. З метою забезпечення публічної безпеки та порядку, належного реагування поліції на звернення громадян, контролю за дотриманням карантинних вимог поліцейські працюватимуть на фестивалі цілодобово.

Забезпечуватимуть правоохоронці і безпеку дорожнього руху, контролюватимуть доїзди громадського та приватного транспорту на територію фестивалю. Стежитимуть вони разом з волонтерами і за правилами паркування, аби при потребі в будь-який момент могли доїхати спецавтомобілі”, – зазначають у повідомленні.

За безпекою учасників заходу стежитимуть з оперативного штабу через камери відеоспостереження. Окрім поліції, на фестивалі чергуватимуть рятувальники та швидка.

 

 

Схожі пости

У водія маршрутки в Тернополі виявили підроблене посвідчення водія

У проблему зі зростанням цін на маски у аптеках втрутилася прокуратура

Степанов розповів, як вплинув локдаун на ситуацію з COVID-19

Перейти до панелі інструментів