28.09.2021
Новини

У храмі на Бучаччині освятили церковні дзвони

Особливою була неділя, 25 липня, для мешканці с. Новоставці, що на Бучаччині. Парафіяни храму святителя Миколая Чудотворця взяли участь в урочистому освячені церковних дзвонів. З цією метою до села завітав архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, –  повідомляють у Тернопільській єпархії ПЦУ. 

“На запрошення настоятеля парафії протоієрея Степана Шкварка Високопреосвященнійший владика звершив чин освячення дзвонів храму святителя Миколая Чудотворця.

З благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія за відродження духовності в Україні, відданість ідеалам добра і значний внесок у суспільне благо владика Нестор нагородив орденом святителя і чудотворця Миколая Миколу Михайловича Шкварка.

За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом митрополичими благословенними грамотами з відзнакою нагороджено Марію Микуляк, Руслана Микуляка, Олену Шанчук. Парафіян храму святителя Миколая Чудотворця, жертводавців Миколу Галунка, Михайла Данилишина, Андрія Коновала, Галину Коновал, Степана Халімона – митрополичими благословенними грамотами”, – інформують у Тернопільській єпархії ПЦУ.

Схожі пости

До 11 травня ринки у Тернополі не відкриють

На Тернопільщині втопилося двоє хлопців, діти не вміли плавати

“Завершальний прорив лютого холоду”: якої погоди чекати у найближчі дні

Марія Голді
Перейти до панелі інструментів