19.01.2022
Новини Оперативно

У Тернополі жінка “очистилася від прокляття” за 300 тис грн

“Очищення від прокляття” обійшлося 70-річній тернополянці у 300 тис грн. Гроші та коштовності жінка віддала двом незнайомкам. Про це повідомляють у поліції Тернопільщини.

“Зі слів потерпілої, на вулиці її перестріла жінка віком 45-50 років, середнього зросту, повної статури з довгим чорним волоссям й запитала, де знаходиться соціальна аптека. Щойно зав’язалася розмова, незнайомка стала лякати тернополянку  передбаченнями про важкі недуги, які переслідуватимуть її.

У розмову втрутилася ще одна особа – жінка на вигляд 45-50 років, невисока, середньої статури з коротким світлим волоссям – й почала вихвалювати свою знайому, мовляв, та на ноги ставить найважчих пацієнтів.  Налякана тернополянка зробила все, як їй веліли: принесла з дому загорнуті у рушник гроші та ювелірні прикраси і віддала ворожці.

Та довго маніпулятивними рухами начебто очищувала цінності, далі повернула їх жертві і сказала йти, не оглядатися і не розгортати рушник. Коли ж минув встановлений зловмисницями час, пенсіонерка замість грошей знайшла у рушнику звичайний папір”, – йдеться у повідомленні.

Наразі тривають слідчо-оперативні дії з метою встановлення та розшуку зловмисниць.

Правоохоронці закликають жителів області не довіряти незнайомцям та не вірити всьому, що вони «пророкують». Щойно незнайома особа починає у розмові «бачити» ваше майбутнє, припиняйте з нею розмову та йдіть геть, а краще –  покличте на допомогу, це відлякає шахраїв.

 

Схожі пости

Аферисти викрили в жителя Тернопільщини понад тисячу євро

Постачання гарячої води на БАМі відновлять пізніше (графік)

Тернопільський проєкт “На відстані руки” стає Всеукраїнським

Перейти до панелі інструментів