03.12.2021
Здоров’я Новини

Ще 4 пункти масової вакцинації відкриють на Тернопільщині

Вони працюватимуть у містах Бережани, Кременець, Чортків та Заліщики. Про це під час онлайн-наради з керівниками лікувально-профілактичних закладів Тернопільської області повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко.

«Ми повинні бути готовими до поширення штаму вірусу «Дельта», спалах якого в Україні прогнозують на середину вересня – жовтень», – каже Ольга Ярмоленко.

Під час наради обговорили план вакцинації на найближчі 3 місяці, створення та координування роботи пунктів вакцинації й мобільних бригад. Усім керівникам лікувально-профілактичних закладів Тернопільської області запропонували створити списки охочих пройти навчання щодо імунізації вакциною Рfizer. Саме ж навчання мобільних бригад проводитимуть 7-8 липня.

«Департамент охорони здоров’я надасть контактні номери епідеміологів та керівників структурних підрозділів на місцях, а також кураторів Обласного центру контролю та профілактики хвороб відповідних територій. Вони надаватимуть консультації та роз’яснення щодо процедури вакцинації на місцях», – запевняє керівників лікувально-профілактичних закладів області в.о. керівника ДУ “Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України” Оксана Чайчук.

Читайте також: У додатку “Дія” з’явилися перші COVID-сертифікати: як отримати

Згідно з планом вакцинації на поточний місяць, щоденно має проводитися 5313 щеплень. Станом на сьогодні у Тернополі є 6 пунктів вакцинації, кожен з яких повинен проводити 40 щеплень у день, та 6 мобільних бригад, кожна з яких має вакцинувати 100 людей на добу.

Додамо, що в Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплюють людей старше 60 років, а також людей віком 18-59 років, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та СІЗО.

Джерело – Тернопільська Липа.

Схожі пости

Окружний адмінсуд Києва скасував нову редакцію українського правопису. Кабмін оскаржить це рішення

На Тернопільщині від коронавірусу помер 45-річний чоловік

Податківця, який збив на смерть двох дівчат, випустять на волю післязавтра

Перейти до панелі інструментів