08.12.2021
Новини

У Тернополі зупинилося серце відомого музиканта і вокаліста

У понеділок, 28 червня, не стало відомого тернопільського музиканта, педагога, керівника народної вокальної аматорської вокальної студії «ШАНС» Палацу Культури «Березіль» Олега Крамара. Про це йдеться на сторінці Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

“Сумно констатувати, але ми втратили видатну особистість, безмежно талановиту і творчу, прогресивну і яскраву, завдяки якій впродовж багатьох років формувалось музичне реноме Тернополя не лише в Україні, а й у світі.

Учні Олега Крамара впродовж усіх років діяльності цього прекрасного вокаліста та керівника неодноразово ставали переможцями та лауреатами престижних вокальних конкурсів в Україні та за кордоном, серед яких «Пісенний вернісаж» (м. Київ), Euro Pop Contest Berliner Perle MTV (Німеччина), «Зірковий дощ в Празі» (Чехія). Олег Крамар починав свою творчу діяльність ще у ПК «Ватра», але саме з його приходом у ПК «Березіль» розпочалась нова епоха у створенні школи естрадних вокалістів у Тернополі, яка активно працювала впродовж багатьох років, представляючи найкращий рівень виконавської майстерності на різноманітних заходах у Тернополі, області та в Україні.

Завдяки Олегу Крамару сформувалась ціла плеяда співаків, які і досі складають основу музичної галузі України. Навіть важко уявити, яким чином заповниться тепер ця ніша творчості, професіоналізму, любові до співу та української пісні, яку займав у музичному світі Тернополя Олег Крамар.

Колектив ПК «Березіль», управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, друзі-музиканти глибоко сумують з приводу важкої втрати і висловлюють щире співчуття родині Олега Крамара.

Панахида за Олегом Крамаром відбудеться 29 червня, вівторок, о 19.15 в Домі Печалі на вулиці Микулинецькій, Похорон 30 червня (середа) о 13.00”, – йдеться у дописі.

Схожі пости

На Тернопільщині лісник попався на хабарі за незаконний продаж декоративних дерев

Біля Збаража кроплять поля – місцеві жителі скаржаться (відео)

Наталя Павлусик

Найцікавіші туристичні  локації Тернопілля показали з висоти пташиного польоту

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів