24.07.2021
Новини

Прокуратура через суд повертає в держвласність величезне приміщення у Тернополі

Тернопільською обласною прокуратурою  пред’явлено позов до суду в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна до одного з товариств з обмеженою відповідальністю про розірвання договору купівлі – продажу державного підприємства – об’єкта малої приватизації, повернення у  державну власність нерухомого майна загальною площею понад 2,5 кв м вартістю більше 4 млн грн, скасування державної реєстрації з припиненням права власності.

Про це інформують у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

З’ясовано, що покупець не виконав умов договору щодо збереження основних видів діяльності приватизованого підприємства та утримання захисної споруди цивільного захисту.

Зважаючи на це, прокуратура звернулась до суду з вимогою розірвати договір та повернути у державну власність приміщення площею 2579,9 кв м вартістю 4 368 015,76 грн по вул. Бродівській у м. Тернопіль.

За позовною заявою прокуратури Господарським судом Тернопільської області відкрито провадження у справі.

Схожі пости

Зарплата – 9 тис. грн: на Тернопільщині є 37 вакансій для медиків

“Може ще операції навчимося робити?”: тернополяни масово розповідають, як вимушено самі собі роблять ін’єкції через недосконалість медсистеми

Марія Голді

Поки на директорів шкіл Тернополя складають протоколи, навчальні заклади інших “червоних” зон області пішли на дистанційне навчання