27.11.2021
Новини Суди

Суд не дав відібрати в Петриківського дитячого інтернату 10 га землі

На Тернопільщині поновлено права дитячого будинку-інтернату. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Господарський суд Тернопільської області у справі за участю Тернопільської обласної прокуратури визнав недійсними три рішення сесії Петриківської сільської ради, правонаступником якої є Великоберезовицька селищна рада. Цими рішеннями орган місцевого самоврядування практично вилучив з користування установи Тернопільської обласної ради «Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат» 10 гектарів земель сільськогосподарського призначення вартістю 12,5 млн грн. А зазначені землі необхідні установі для ведення підсобного господарства, організації харчування вихованців та їх трудової реабілітації.

За втручання прокуратури порушені права дитячої соціальної установи поновлено. У випадку набрання рішенням законної сили установа Тернопільської обласної ради «Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат» матиме змогу завершити процедуру оформлення землекористування.

Схожі пости

У Тернополі рятували чоловіка, якому стало погано за кермом

На відомому фестивалі на Тернопільщині виступить Ірина Федишин

Redaktsia

Щоб не було спокуси виходити на лід: рятувальники на спеціальному катері поламали залишки криги на Тернопільському ставі (відео)

Марія Голді
Перейти до панелі інструментів