25.05.2022
Відео Здоров’я Новини

Понад 3 тисячі жителів Тернопільщини вже отримали другу дозу вакцини (відео)

Люди, щеплені двома дозами вакцини від COVID-19, вже можуть отримати в Україні Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. У Тернопільській області таких людей уже понад три тисячі. Про це повідомила директорка департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Ольга Ярмоленко.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію видають у паперовій формі після щеплення другою дозою вакцини або в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров’я.
Міжнародне свідоцтво про вакцинацію вже видають жителям Тернопільської області, які вакциновані двічі. Таких людей в області є понад три тисячі. У свідоцтві вказують дати, коли були зроблені щеплення та якою вакциною,  – каже Ольга Ярмоленко.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію можна буде використовувати для перетину державних кордонів тих країн, які визнаватимуть це свідоцтво. Також в Україні розробляють «Ковідний сертифікат». Його планують запустити з 1 липня 2021 р.

Коронавірусний сертифікат можна буде отримати як у паперовому, так і в електронному форматі (міститиме QR-код). У цьому документі буде вказано вже більше інформації, аніж в Міжнародному свідоцтві про вакцинацію. Зокрема, буде вказано про захворювання та термін захворювання. А також, якщо пацієнт робив аналізи на визначення рівня антитіл до COVID-19, то будуть вказані останні результати, – розповідає Ольга Ярмоленко.

У планах зробити 2 версії «Коронавірусного сертифіката»: внутрішній – для користування всередині країни, і зовнішній – для виїзду за кордон. Однак, через те, що міжнародні вимоги до такого сертифікату ще не затверджені, його формат може модифікуватися, щоб він відповідав вимогам ЄС та ВООЗ.

Головне фото: https: ua.depositphotos.com.

Схожі пости

У Великих Бірках попрощались із військовим, який загинув на сході

Redaktsia

У Тернополі вночі шукали 10-річного хлопчика

Redaktsia

На Тернопільщині перекинулася легківка, водій вижив (фото)

Перейти до панелі інструментів