25.09.2021
Корисне Місто Новини

Стало відомо, коли у Тернополі розпочнуть купальний сезон

5 червня у Тернополі на пляжі «Циганка» та на «Дальньому» пляжі стартує новий купальний сезон, який триватиме у цьому році до 15 вересня. Про це повідомляє пресслужба міськради. 

З метою створення безпечних умов для відпочивальників цими днями на традиційних місцях відпочинку тривають активні підготовчі роботи.

На пляжах, зокрема, облаштовують рятувальний пост, що функціонуватиме під час купального сезону з чергуванням  матросів – рятувальників. Тут також буде забезпечено присутність медичного працівника та наявність всього необхідного обладнання і майна для порятунку.

Попередньо проведено обстеження та очищення дна водойми поблизу пляжів «Циганка»  і «Дальній» від сторонніх предметів та визначено буйками ті частини водойми, які відведені для купання людей.

Також, в рамках підготовки до купального сезону 27 травня представниками міської державної лікарні ветеринарної медицини за участі працівників КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» були відібрані проби води з Тернопільського ставу для проведення відповідних аналізів на наявність паразитологічних показників.

Читайте також: “Скільки живу в Тернополі – такого смороду не було”: чому місто втрачає став і як цьому зарадити.

Відповідно до експертного висновку, вода у Тенопільському ставі відповідає вимогам ДСТУ 4808:2007, тобто жодних паразитів та будь-яких інших відхилень у водоймі не виявлено.

Контроль за станом води біля відпочинкових зон у Тернополі буде здійснюватися кожних два тижні.

Звертаємося до відпочивальників з проханням дотримуватися карантинних обмежень та пам’ятати про правила поводження на воді: заборонено запливати за буйки, пірнати у незнайомих місцях та заходити у воду в нетверезому стані.

 

Головне фото: Тернопільська міська рада. 

Схожі пости

Скільки років проживе людина вирахує “Калькулятор життя”

Як дізнатися більше про Тернопіль. Жителів міста запрошують на пізнавальну гру

Через ковід на “Файне місто” не приїде гурт Lord of the Lost

Перейти до панелі інструментів