30.03.2023
Місто Новини

Для багатоквартирних будинків, в яких не створили ОСББ, хочуть призначати управителів

На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про організацію конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в Тернополі. Дане рішення затверджує нові умови співпраці між мешканцями будинків та управляючими компаніями, враховуючи новий Закон України № 1060-IX.

Як повідомляють в міській раді Тернополя, відповідно до чинного законодавства, з метою забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ, чи співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, виконавчий орган місцевої ради зобов’язаний оголосити і провести конкурс на призначення управителів таких будинків.

Тож, згідно із рішенням виконавчого комітету, управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології доручено виступити організатором конкурсу у м. Тернополі, створити конкурсну комісію та затвердити її Положення.

Згодом конкурсна комісія розробить план роботи з підготовки проведення конкурсу, сформує об’єкти конкурсу з призначення управителів, розробить конкурсну документацію та оголосить про початок конкурсу.

Схожі пости

У Бережанському замку планують створити кімнату князя Ференца Ракоці

На Тернопільщині капремонт мосту через Серет контролюватимуть незалежні фахівці (відео)

Молодь посадили в товарні вагони, вивезли на міст і підірвали: 81-річниця Заліщицької трагедії

Перейти до панелі інструментів