13.06.2021
Новини

На ще одній ділянці автошляху патрульні з радарами прискіпливо стежитимуть за швидкістю автомобілів

На трасі М-19, а саме на ділянці автодороги від Тернополя до Кременця мобільна група поліцейських за допомогою лазерного приладу TruCAM стежить за дотриманням водіями обмежень швидкості руху. У разі виявлення порушень, водіїв притягуватимуть до відповідальності. 

Як повідомив начальник Патрульної поліції області Богдан Шевчук, перевищення встановлених обмежень швидкості руху на 20 км/год передбачає штраф у розмірі 340 грн, якщо швидкісні обмеження перевищено на 50 км/год, доведеться сплатити 1,7 тис. грн.

– У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год. У житлових та пішохідних зонах швидкість руху не повинна перевищувати 20 км/год. Під час буксирування швидкість не має перевищувати 50 км/год, на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою – не більш як 110 км/год. Закликаємо водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, – зазначив Шевчук.

Поліцейські констатують: перевищення швидкості — одна з основних причин дорожньо-транспортних пригод з потерпілими. Щоб попередити порушення, на найбільш небезпечних ділянках патрульні вимірюють швидкість руху за допомогою спеціальних засобів TruCAM.

 

Схожі пости

З вересня мінімальна зарплата зросте до 5 тисяч

У магазин – за попереднім записом і з негативним тестом: частина Європи запроваджує жорсткіший карантин на Великдень (відео)

Ніякого онлайн-навчання: доктор Комаровський розповів, як учні мають вчитися з 1 вересня