29.05.2022
Відео Новини

«Небесного миру і радості, які приходять до нас крізь замкнені двері карантинів»: глава УГКЦ вітає з Великоднем

Глава Української Греко-Католицької Церкви в Україні (далі УГКЦ) Блаженніший Святослав привітав усіх християн, які святкують Великдень. 

«Христос воскрес! Ця радісна вістка, яку ми сьогодні чуємо в наших храмах, родинах, в наших серцях є співом неба і землі. Співом вселенної, яка оспівує вихід із гробу свого воскреслого Творця і Спасителя. Христос воскрес – і падають демони; Христос воскрес – і співають ангели; Христос воскрес – і життя радісно і світло витікає із порожнього Христового гробу», – зазначив Предстоятель на початку свого привітання.

Відтак Глава Церкви привітав усіх з найбільшим християнським святом і наголосив: «Сьогодні, коли нас питають чому ми в сучасних обставинах все ж маємо надію? Звідки беремо силу, щоб пережити війну, пандемію, соціальні лиха. Ми як християни – відповідаємо: «Ми черпаємо нашу силу, радість і оптимізм від воскреслого Спасителя».

Тому що Він, – продовжує думку Отець і Глава УГКЦ, – воскрес для нас. Він воскрес для того, щоб подати нам свою рятівну і життєдайну десницю і перевести нас через усі негаразди, страждання, болі, сльози, страждання нашого земного життя.

На переконання Предстоятеля УГКЦ, перед обличчям воскреслого Спасителя всі наші земні клопоти, печалі, турботи, які обмежуються часом і простором, видаються тимчасовими і відносними. Такими, які перед вічністю абсолютно втрачають свої грізність, свою над нами силу.

«Дозвольте мені привітати усіх християн, які святкують це величне свято. Особливо хочу привітати усіх синів і дочок Української Греко-Католицької Церкви в Україні і на поселеннях. Всюди, де б’ється українське серце нехай сьогодні радісно лунає великодній спів. Всім вам зичу веселих свят Великодня. Зичу смачного пасхального яйця, веселих гаївок, небесного миру і радості, які сьогодні приходять до нас крізь замкнені двері карантинів і локдаунів. Приходять для того, щоб оживити надію у нашому людському серці. Христос воскрес! Воістину воскрес!» – сказав на завершення Блаженніший Святослав.

Фото: департамент інформації УГКЦ

Схожі пости

“Реорганізація освіти по-кременецьки – це злочин”: під ОДА протестували вчителі та батьки учнів. Відео

Брудна білизна, недостатнє харчування: в дитсадку на Тернопільщини виявили численні порушення

Поліція просить упізнати ймовірного злодія (відео)

Перейти до панелі інструментів