18.05.2021
Місто Новини

Ціну занизили у понад 7 разів: справа щодо залізничної лікарні в центрі Тернополя набирає нових обертів

Скеровано до суду справу щодо директора підприємства, причетного до спроби незаконної приватизації будівлі у м. Тернополі вартістю понад 30 млн грн.

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 233, ч .1 ст. 366 КК України, який підписав завідомо неправдиві документи про нібито проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна по вул. Івана Франка, 3. Незаконні дії він вчинив, переслідуючи корисливу мету приватизувати за заниженою у понад 7 разів вартістю нежитлові приміщення будівлі колишньої залізничної лікарні, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Читайте також: Відновилася боротьба за приміщення в центрі Тернополя, з історичної будівлі несподівано зняли арешт (фото)

Нагадаємо, у лютому цього року скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 367, ч. 3 ст. 358 КК України щодо інженера технагляду замовника, який видав завідомо підроблений офіційний документ стосовно вказаних приміщень по вул. Івана Франка. Триває слідство, що здійснюється теруправлінням ДБР, розташованим у м. Львові, у ході якого перевіряються інші особи до причетності спроби незаконної приватизації нежитлових приміщень в історичній частині м. Тернополя.

Також, у рамках реалізації представницьких повноважень обласною прокуратурою подано позов в інтересах держави та розпочато його судовий розгляд щодо скасування незаконних рішень виконавчого комітету та сесії Тернопільської міськради за 2019 р., якими порушено вимоги законодавства при приватизації пам’ятки архітектури вартістю понад 30 млн грн.

Схожі пости

Хворих із Чернівецької області можуть госпіталізовувати у медзаклади Тернопільщини

Ірина Небесна

Кременецький фотограф, який травмувався, впавши з мура – у комі. Збирають кошти на його порятунок

Євгенія Цебрій

Жінки Тернопільщини підтримують флешмоб “Зроби фото з хусткою” (підбірка фото)