03.12.2021
Здоров’я Новини

Ляшко розповів, коли щеплені вакциною CoviShield отримають другу дозу

Заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що всі, хто щепився першою дозою з партії вакцини від коронавірусу CoviShield (AstraZeneca) впродовж лютого-квітня, отримають повторне щеплення впродовж травня-липня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час онлайн-брифінгу.

Стосовно кількості людей, яка буде щеплюватись з цієї партії AstraZeneca-SKBio другою дозою, – це орієнтовно близько 10 тис. осіб, які будуть потребувати другого щеплення в травні 2021 року, – сказав він.

Читайте також: “Для здобуття колективного імунітету від ковіду потрібно орієнтовно 2 роки”

За словами Ляшка, упродовж травня як мінімум в рамках COVAX очікується поставка близько 1,4 млн доз вакцини AstraZeneca, тому всі, хто щепився впродовж лютого-квітня, спокійно отримають своє друге щеплення впродовж травня-липня, тому жодних проблем не буде.

Головний санлікар вкотре наголосив, що вакцина AstraZeneca є взаємозамінною, без різниці, на якому майданчику вона виробляється.

Читайте також: Все, що варто знати про вакцинацію від ковіду: корисні поради, власний досвід, думка експерта

– Є гарантовані нам поставки як за контрактними зобов’язаннями, так і в рамках досягнутих домовленостей між Україною та COVAX. Чи може бути збій в поставках? Сьогодні в цих умовах ми бачимо, що досить часто контрактні зобов’язання не виконуються, але ми розраховуємо на поставку вакцини AstraZeneca-SKBio в рамках COVAX та CoviShield (AstraZeneca), яку ще ми очікуємо близько 1,5 млн доз вакцин найближчим часом, – додав він.

Схожі пости

“Рабства в Україні немає”. Президент назвав умови виїзду заробітчан за кордон

“При такій температурі повітря вогонь поширювався дуже швидко”: як боролися з пожежею тернопільського бару

Марія Голді

Кандидатам в депутати вже не потрібно надавати довідку про несудимість – рішення парламенту

Перейти до панелі інструментів