29.05.2022
Новини

Адаптивний карантин в Україні продовжили до 30 червня

Кабінет міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації, який запроваджували раніше через пандемію коронавірусу, до 30 червня. Щонайменше до цього часу діятиме й адаптивний карантин. Про це інформує “Громадське”.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну 21 квітня.

«Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації і, відповідно, карантину», — зазначив Шмигаль.

Він уточнив, що надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їхньої постійної готовності щодо протидії пандемії.

«Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких», — наголосив прем’єр.

Він закликав українців «особливо виявити таку обачність та свідоме ставлення» під час травневих свят та Великодня і залишатися вдома в ці дні.

Шмигаль розповів, що 23 квітня з Радою церков та релігійних організацій обговорюватимуть це питання: «І я впевнений, що всі підтримають ідею святкування великодня з дотриманням необхідних обмежень». Яких саме, прем’єр не уточнив.

Нагадаємо, у МОЗ нещодавно попередили, що новий спалах коронавірусу в Україні може статися за два-три тижні після великодніх свят, якщо люди порушуватимуть карантин.

Схожі пости

Дива бувають! На серцевий імплант для Ангеліни з Микулинців добра людина перерахувала 55 тисяч гривень

70 амбулаторій Тернопільщини отримали сучасні автомобілі швидкої допомоги

У Тернополі затримали чоловіка, що втікав від поліції

Перейти до панелі інструментів