08.06.2023
Відео Новини

42 кримінальні провадження відкрито щодо сімейних дебоширів в Тернополі лише за перший квартал (відео)

Отримати психологічну допомогу потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам і дітям можна цілодобово в Тернополі. Про це повідомили на сайті Національної поліції України.

З грудня 2018 року при Центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги жертвам домашнього насильства, яка допомагає людям, що потерпають від домашнього насильства.

– Інформація до нашого центру надходить від партнерів – від працівників управління Нацполіції. Після надходження повідомлення ми формуємо мобільну групу до складу якої входять як працівники нашого центру, так соцслужб та служб у справах дітей. Інколи залучаємо працівників швидкої допомоги та ювенальної превенції та інших партнерів, – розповідає фахівець соціальної роботи при Тернопільському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Чирська.

За три роки роботи члени мобільної групи відвідали 460 сімей, які потребували соціально-психологічного супроводу в результаті домашнього насильства або перебували в складних життєвих обставинах.

– Якщо взяти статистику за 2021 рік, то ми відвідали 94 родини. В 22 сім’ях постраждалими від домашнього насильства є суто діти, а також ще 22 родини, в яких постраждали жінки. Вісім родин поставили на соціальний супровід і вони отримують соціально психологічну допомогу в соцслужбі і стоять на обліку в поліції – в ювенальній або інших структурах.

За результатами проведених перевірок за перший квартал 2021 року поліцейські склали 1546 адмінпротоколів на сімейних дебоширів та розпочали 42 кримінальних провадження.

Схожі пости

Розпочинають зйомки фільму про загиблого всесвітньо відомого силача з Тернопільщини (фото)

У дитсадку на Тернопільщині виявили неякісне молоко

У Тернополі дозволять партнерські пологи, але у виняткових випадках

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів