02.10.2023
Новини

Тернопільський стадіон знову фігурує в скандалі, арену не надали для матчу “Ниви”

Начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міськради Тернополя Микола Круть прокоментував заборону Ниві провести домашній матч проти Гірника-Спорт на міському стадіоні імені Романа Шухевича. Про це йдеться на сайті «Sportarena».

За словами функціонера, клуб не уклав договір оренди з міським стадіоном.

– Про що можна говорити, якщо Нива досі не уклала договір оренди з міським стадіоном Тернополя. Клуб ксю зиму десь ходив-бродив. А якби звернувся до адміністрації стадіону заздалегідь, можливо, скоріше б дізнався про несприятливу ситуацію, — сказав Круть. – На Західній Україні тільки сніг зійшов, тому натуральні газони ще не готові.

Круть переконує, що саме з цієї причини Нива і отримала відмову від різних стадіонів, куди зверталася. А не через півфінал і фінал Кубка України.

– Нива дочекалася останнього дня і зараз усім руки викручує. А те, що міський стадіон Тернополя готують до півфіналу, — це лише один з нюансів. Якби Нива уклала договір заздалегідь, усі ці моменти з газоном принаймні були б обговорені — адміністрація стадіону підкреслила б ці сумніви. Зараз, щоб вирішити питання майбутніх виступів Ниви на міському стадіоні, клуб має хоча б прийти і зустрітися. А за два-три дні до гри приходить лист з пропозицією орендувати стадіон — це як так комунікація відбувається? Зараз вона між адміністраціями клубу і стадіону повністю відсутня, – підкреслив чиновник. – Повинно ж бути офіційне звернення Ниви до міської ради з проханням — провести на стадіоні один матч або всю весняну частину. Вказати орієнтовні дати ігор. Але я таких звернень від них не бачив.

Не відбувся матч Ниви проти Гірника-Спорт, оскільки керівництво клубу не змогло визначитися з місцем проведення гри. Швидше за все, Ниві зарахують технічну поразку.

Нива посідає 13-те місце в Першій лізі. В активі команди — 18 очок.

UA Футбол. ж пише, що Тернопільська міська рада  планує розглядати пропозицію щодо сіпвпраці і від інших, нетернопільських команд.

– Клуб “Агробізнес” розглядає тернопільської стадіон як один з варіантів проведення домашніх ігор в наступному сезоні. Є і клуби, які розглядають стадіон в Тернополі як резервний, той же “Львів”. Стадіон може цікавити кілька клубів. Хто буде проявляти інтерес – з тим і будуть вестися переговори. А поки стадіон готується до проведення фіналу Кубку України і готовий виконати всі взяті зобов’язання перед УАФ”, – цитує видання Миколу Крутя.

Нагадаємо, що півфінал Кубка України між “Агробізнес” і “Динамо” пройде на міському стадіоні Тернополя 21 квітня 2021 року.

Фото fcnyva.com

Схожі пости

Тернопільські патрульні допомогли дідусеві, який загубився

Жінка померла, випадково вколовши замість ліків отруту для жуків

Поліцейського, який розбив авто тернополянці, визнали винним. Але він уникнув штрафу

Перейти до панелі інструментів