Скільки коштує хімчистка в домашніх умовах у Києві

Причиною звернутись до професіоналів можуть стати дитячі пустощі, тварини, гучна домашня вечірка або підготовка квартири до довгострокової оренди. 

Окрім термінових випадків, експерти радять проводити чистку м’яких меблів раз на рік. Адже пил і бруд осідають глибоко в текстилі, що викликає неприємний запах та псує вигляд.

Найчастіше термін «виїзна хімчистка» означає обробку екстракторним методом. Таке очищення складається з трьох етапів:

  • нанесення хімічного складу на поверхню
  • активна робота розчинника протягом певного часу
  • обробка вакуумним пристроєм

Через це м’які меблі не потрібно прати або якось обробляти водою, що спрощує весь процес.

Завдання майстра – правильно підібрати хімічний склад засобу під конкретну тканину чи виріб. Також фахівець вибудовує послідовність процедури, використовує спеціальні інструменти.

Все це допомагає не зіпсувати меблі та повністю позбутися плям, глибоких забруднень і неприємного запаху.

Читайте також: Пилососи без мішка для збирання пилу: види й переваги

Ціни на послуги у Києві

Вид меблів

Вартість в грн

Диван прямий

від 440

Диван кутовий

від 450

Диван прямий шкіряний

від 550

Диван кутовий шкіряний

від 650

Крісло

від 120

Крісло шкіряне

від 160

Матрац дитячий

від 120

Матрац односпальний

від 180

Матрац півторачний

від 230

Матрац двоспальний

від 350

Матрац євро

від 380

Узголів’я ліжка

від 200

Кухонний куточок

від 250

Стілець офісний

від 50

Стілець кухонний

від 40

Пуф

від 80

Декоративна подушка

від 40

М’які іграшки

від 40

Килим

від 60 за м²

Штори

від 30 за м²

В середньому мінімальне замовлення становить 800-1200 гривень.

Чому самостійна чистка – це не завжди економія?

Багато хто думає, що самостійна чистка м’яких меблів обійдеться дешевше, ніж замовлення виїзної хімчистки додому. Однак ви повинні знати про всі небезпеки, до яких може призвести непрофесійна обробка:

  1. Хімчистку м’яких меблів не можна виконувати звичайною побутовою хімією, оскільки вона не призначена для цього. Крім того, для кожного виду тканини потрібен спеціальний хімічний склад.

  2. Застосування побутових, невідомих і не призначених для чистки текстилю засобів може призводити до появи «законсервованих плям» та глибокого пошкодження структури.

  3. Самостійна хімчистка може викликати усадку тканини чи втрату кольору.

  4. При виконанні чистки диванів, крісел чи інших меблів необхідна глибока промивка оббивки, а зробити її самостійно без досвіду та професійного устаткування неможливо.

  5. При самостійному чищенні диванів вся хімія залишається в м’яких меблях і потрапляє у дихальні шляхи.

  6. Неякісна хімчистка скорочує термін експлуатації меблевої оббивки.

Оскільки м’які меблі досить габаритні, транспортувати їх складно. Існує ризик пошкодження каркаса або оббивки виробу. Тому багато клінінгових компаній виконують процедуру вдома у замовника у зручний для нього час.

Як відбувається професійна чистка?

Етапи:

  1. Чистка поверхні від сухих забруднень.

  2. Видалення плям і обробка зон з неприємним запахом.

  3. Екстракторна хімчистка з нанесенням на всю поверхню спеціального розчину, придатного для даного виду тканини, та застосуванням вакуумної машини для глибокої чистки.

  4. Повторна обробка плям (за необхідності).

  5. Подвійна промивка тканини.

  6. Антибактеріальна обробка.

  7. Вакуумна сушка (включена у вартість чистки).

Також можна замовити експрес-сушку. Ця додаткова послуга скорочує час висихання меблів у 2-3 рази.

Які забруднення видаляє хімчистка м’яких меблів:

  • пил та сухий бруд
  • засмальцьованість та затертість на тканині
  • плями від вина, чаю, кави, соків та інших напоїв
  • сліди чорнила, маркерів, пластиліну, декоративної косметики
  • плями від їжі
  • кров
  • віск, клей, жувальна гумка
  • шерсть та запах тварин
  • кліщі та інші мікроорганізми, що живуть в оббивці й негативно впливають на здоров’я

Меблі без перебільшення виглядають як нові!

Види професійної хімчистки

Здебільшого використовуються такі технології:

  1. Суха чистка. Найпоширеніший вид професійної хімчистки. Підбираються розчинники, виконується обробка, після чого їх видаляють з матеріалу. Найкраще таким методом очищаються синтетичні тканини й штучна шкіра.

  2. Вологе чищення. Як розчинник використовується звичайна вода. Щоб посилити ефективність вологого прибирання, у воду додаються різні мийні засоби. Вони утворюють емульсію, яка допомагає повністю виводити забруднення з текстилю, але не пошкоджує внутрішню структуру. Після процедури тканину додатково обробляють паровою щіткою.

  3. Глибоке очищення. За допомогою спеціального пилососа або пістолета зі стисненим повітрям з диванів і подушок видаляються всі мікроскопічні частинки. Глибина обробки досягає 10 см, що дозволяє надовго позбутися від запиленості й неприємного запаху.

У всіх трьох випадках можуть також застосовуватись механічні способи видалення забруднень, наприклад, за допомогою парогенератора або пилососа. Це забезпечує повне очищення, дозволяє позбутись та усіх видів забруднень і зовсім не шкодить меблям.

Кожна тканина унікальна, не схожа на іншу. Тому не існує універсального засобу для всіх меблів, і клінери обробляють кожен виріб по різному. Якщо у вас немає бажання розбиратись у складі мийних засобів, витрачати на чистку меблів час та сили, зверніться у професійну клінінгову компанію, фахівці якої можуть впоратися навіть з дуже сильними забрудненнями.

Вони часто пропонують комплексні послуги, знижки, проводять сезонні акції, що дозволяє заощадити.

About the author

герой
trending_flat
Гірка жалоба замість свят: Кременеччина оплакує молодого Героя

Кременеччина в жалобі. Трагічна звістка сповнила болем серця жителів Борсуківської громади, адже на фронті обірвалось життя Ігоря Власюка 1991 року народження.  Ігор був сержантом, командиром гармати військової частини А**** та загинув 17 квітня 2025 року в районі н.п. Шипувате Купʼянського району Харківської області під час виконання бойового завдання, проявивши безмірну мужність і героїзм під час захисту Батьківщини. Про це повідомили на сторінці у соціальних мережах громади. "Біда сколихнула Борсуківську громаду. З глибоким жалем повідомляємо про загибель ВЛАСЮКА Ігора Івановича (30.07.1991) із с. Передмірка. Щирі співчуття батькам, сестрі та усім рідним загиблого. Про зустріч Героя та чин поховання повідомимо додатково", - йдеться у дописі. Редакція "Терміново" висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Хай спочиває з миром! Вічна пам'ять! Читайте також: Понад 2 роки невідомості: на щиті повертається Герой з Кременця

ДТП
trending_flat
ДТП на Чортківщині: постраждала 16-річна мотоциклістка

На Чортківщині трапилась ДТП за участі 16-річної дівчини. Неповнолітня потрапила до лікарні.  Аварія сталась 17 квітня у селі Стінка на Чортківщині. Водій автомобіля Skoda Kodiaq не переконався у безпечному русі і почав здійснювати маневр розвороту. Як наслідок - у нього врізалася 15-річна мотоциклістка, яка їхала позаду. Водійку мототранспорту госпіталізували. Про це повідомили у пресслужбі поліції Тернопільської області. "У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка", - йдеться у повідомленні. Читайте також: У ДТП на Тернопільщині постраждав 11-річний хлопчик: що трапилось

ДТП на Тернопільщині
trending_flat
У ДТП на Тернопільщині постраждав 11-річний хлопчик: що трапилось

На Тернопільщині під колеса авто потрапив 11-річний хлопчик. Його з травмами та переломом госпіталізували до лікарні.  Аварія трапилась 17 квітня близько 8 ранку в селищі Залізці на Тернопільщині. За попередньою інформацією, хлопчик переходив проїжджу частину дороги за межами пішохідного переходу і його збив водій автомобіля Renault Master. Постраждалого з травмами та переломом госпіталізували до лікарні. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Тернопільській області. "У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка", - йдеться у повідомленні. Читайте також: Серйозна аварія у Тернополі: постраждала дитина (відео)

хата
trending_flat
Померли 4-5 місяців тому: тіла брата та сестри виявили у будинку на Тернопільщині

У Бережанах правоохоронці знайшли тіла чоловіка та жінки, які померли близько 4-5 місяців тому.  17 квітня сімейний лікар брата та сестри, яких він періодично навідував, не зміг потрапити на територію будинку. Тому фельдшер викликав правоохоронців, щоб вони допомогли потрапити у середину. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Тернопільській області. Потрапивши до житлового будинку, працівники поліції виявили тіла жінки та чоловіка. За словами судово-медичного експерта чоловік 1961 року народження та жінка 1953 року народження померли близько 4-5 місяців тому. Родичів у них не було, а тому ніхто не помітив їхню відсутність. Слідів насильницької смерті на тілі не виявили, але стало відомо, що і чоловік, і жінка мали проблеми зі здоров'ям. "Причина смерті стане відома після розтину. За даним фактом відкрите провадження відповідно до ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України з поміткою "природна смерть". Триває слідство", - йдеться у повідомленні. […]

пухлина
trending_flat
Важила як новонароджена дитина: у Тернополі у жінки видалили величезну пухлину

У Тернополі хірурги провели операцію, у ході якої видалили пацієнтці пухлину понад 3 кг.  Операція відбулась у Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина». Про це повідомив головний лікар Віктор Овчарук. "Сьогодні разом із колегами провели екстирпацію матки з пухлиною гігантських розмірів, вага якої більше 3 кг під спінальною анестезією. Турбуємось про Ваше жіноче здоровʼя у перинатальному центрі «Мати і дитина»", - йдеться у повідомленні. Читайте також: Скаржився на головний біль і закладення вух, виявилося – пухлина. Допоможіть на лікування Данилка

trending_flat
Зерносушка, квадроцикл, будинки і не тільки : у ДСНС показали наслідки пожеж на Тернопільщині

На Тернопільщині за минулу добу трапилось 14 пожеж. Рятувальникам вдалось врятувати 4 будівлі від повного знищення вогнем. 17 квітня вогнеборці ліквідовували пожежу житлових будинків у селі Варваринці на Тернопільщині, Москалівка на Кременеччині, Коцюбинці на Чортківщині. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України у Тернопільській області. Крім того, 17 квітня у місті Хоростків рятувальники загасили пожежу квадроцикла та ліквідовували загоряння у місті Кременець у недіючій зерносушці. Також вогнеборці загасили протягом минулої доби 8 пожеж сухої трави. "Знову почастішали пожежі сухої трави. І кожна така пожежа — це загроза для життя, здоров’я людей, осель і довкілля. Нагадуємо: спалювання сухостою призводить до масштабних пожеж, знищення фауни, отруєння повітря, руйнування екосистем, а також поширення вогню на житлові будинки та господарські споруди. Це небезпечно, незаконно і безвідповідально", - йдеться у повідомленні.    Читайте також: Велика пожежа в школі сталася на Тернопільщині

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А

ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright 2025