29.05.2022
Новини

Коронавірус забрав життя фельдшерки з Тернопільщини

У понеділок, 5 квітня, внаслідок ковіду зупинилося серце фельдшерки Бучацької підстанції екстреної медичної допомоги Марія Єднак. Сумну звістку в мережі оприлюднила Іра Кульчицька.

“05.04.2021р. о 23:30 на 62 році життя ,після тривалої боротьби з Covid 19 в реанімаційному відділенні померла фельдшер Бучацької підстанції Е(Ш)МД Єднак Марія Михайлівна!!! Вона присвятила себе роботі,на якій провела більшу частину свого життя, 41рік, сумлінно прикладала зусилля , щоб вирвати з рук цієї важкої недуги не одну людину, а самій не вдалося вистояти!!!!

Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом доторкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, залишивши сльози та смуток. Полум’я болю обпікає душу від думки, що ніколи не буде поряд її з нами. Не почуємо мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Нестерпний біль і невимовна туга не покидають нас. Ви, Марія Михайлівна, відійшли у Небуття, але ми знаємо, що пам’ять про Вас залишиться з нами…. Спочивайте спокійно у Царстві Божому!!! Вічна пам’ять!!!”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

Сім днів без зайвого сміття. У Тернополі стартував Екомарафон

Наталя Павлусик

У Тернополі молода жінка намагалася звести рахунки з життям

“CITY LIFE” презентував 24 випуск журналу (фото)

Наталя Павлусик
Перейти до панелі інструментів