31.07.2021
Новини

Зниклого учня, якого розшукували поліція та батьки, виявили у небезпечному місці

Працівник тернопільської поліції повернув батькам зниклого учня. Самотнього хлопчика правоохоронець знайшов на вулиці.

Поліцейський відділення забезпечення роботи спеціальних майданчиків центру забезпечення ГУНП в Тернопільській області Сергій Махінка 16 березня чергував на штрафмайданчику. Під час несення служби він помітив малолітнього хлопчика, який намагався самостійно перейти дорогу з інтенсивним рухом поза межами пішохідного переходу.

Він одразу підійшов до дитини  та дізнався, що той прямує зі школи  до батьків на роботу.

– Я забрав хлопчика до приміщення, напоїв чаєм та дізнався прізвище батьків, – розповів сержант поліції. – Він знав і назву підприємства, де працює тато, тож мені вдалося зв’язатися з родичами й повідомити про місцезнаходження дитини.

Як з’ясувалося, 7-річного школяра вже розшукували наряди поліції. Маленький учень, не попередивши батьків, самостійно  пішов з навчального закладу. Невдовзі за ним приїхали працівники поліції з мамою. Жінка щиро дякувала правоохоронцям, котрі допомогли оперативно розшукати маленького мандрівника.

За час відсутності об’єктом злочинних посягань малолітній  не став.

Правоохоронці радять батькам, встановлювати на пристроях дітей функцію «батьківський контроль» або ж придбати GPS-трекери, які вміють відслідковувати переміщення дитини. Окрім цього, поясніть, що малечі не слід перебувати на вулиці без нагляду дорослих, адже можна потрапити в небезпечні ситуації.

Схожі пости

Чим і на скільки часу забезпечені заклади Тернопільщини, відслідковуйте на інтерактивних картах

Наталка Колтун

“ТЕРНОПОЛЯНИН, СКАЖИ МЕРУ – НІ!!!” – людей скликають на акцію протесту

Наталя Павлусик

“Більш-менш закінчилося все добре”: на Тернопільщині вже народили 7 жінок з коронавірусом (відео)