23.05.2022
Новини

“Імунітет ще не повністю був сформований”: Ляшко пояснив, чому підхопив ковід навіть після щеплення

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко захворів на коронавірус невдовзі після вакцинації. Про це він повідомив на власній сторінці у Фейсбуці.

“Отримав позитивний ПЛР на ковід

Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований.

Як показує аналіз даних клінічних досліджень, ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день. Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням.

У мене був лише 13 день після щеплення, коли з’явились симптоми, тому зрада відміняється.

Але я впевнений, що саме завдяки вакцинації перебіг хвороби пройде без ускладнень і незабаром зможу повернутися до роботи!

Окремо хочу зазначити, що всі вакцини проти COVID-19 , у першу чергу розроблені та протестовані на полегшення перебігу хвороби без ускладнень для здоров’я.

І ще раз наголошую. Якщо є симптоми, звертайтесь до лікаря та проводьте діагностику. Вчасно встановлений діагноз – запорука стримання поширення коронавірусної хвороби.

Наразі перебуваю на лікарняному до:

1) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів рахуючи з 10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження;

2) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів рахуючи з 10 дня від дати взяття матеріалу (при позитивному результаті на COVID-19 методом ПЛР) без лабораторного обстеження;

3) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання, за умови отримання одного негативного результату тестування методом ПЛР.

P.s. шкода стало читачів ФБ, не все ж про Дубінського читати) жартую) Бережіться та не хворійте!”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

Поливаний понеділок: історія та традиції свята

На Тернопільщині ще в 260 людей підтвердили коронавірус, 5 пацієнтів померли

50 тис. гривень за незаконне вирубування дерев має заплатити житель Бучацького району

Перейти до панелі інструментів