02.08.2021
Новини

Туреччина змінила умови в’їзду в країну

Тепер всім мандрівникам доведеться заповнити спеціальну онлайн-форму за 72 години до поїздки до Туреччини, пише “Уніан”.

Туреччина з 15 березня 2021 року знову змінює правила в’їзду в країну.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я Туреччини, вимога щодо заповнення паперової COVID-анкети під час польоту замінюється на заповнення спеціальної онлайн-форми за посиланням за 72 години до поїздки. В анкеті просять вказати паспортні та контактні дані, національність, стать і спосіб в’їзду в країну (морський, авіа і т.д.).

Потім пасажири повинні роздрукувати заповнену анкету або завантажити її на пристрій (смартфон, планшет і тд.) і пред’явити її співробітнику авіакомпанії в аеропорту вильоту. Авіакомпанії зобов’язані відмовити в посадці на борт літака пасажирам без анкети.

Вимога поширюється на всіх пасажирів, у тому числі громадян Туреччини, що прямують в країну, крім транзитних, на яких зберігається вимога щодо заповнення анкети на борту літака.

Як зазначається на сайті турецького МОЗ, це нововведення покликане захистити здоров’я туристів під час перебування в Туреччині. На основі заповненої інформації буде автоматично створений індивідуальний код HES (вони вже використовуються всередині країни громадянами Туреччини), завдяки якому з туристами зв’яжуться в тому випадку, якщо у них або у людей, з якими вони контактували під час подорожі, виявляться контакти з хворими на COVID-19.

Також турецька влада попереджає, що за надання невірної інформації туристам загрожують адміністративні санкції аж до тимчасової заборони на в’їзд до Туреччини.

Також зазначається, що ця вимога діятиме як мінімум до 14 квітня 2021 року.

Схожі пости

Падіння виявилося фатальним: на Тернопільщині загинув велосипедист

Тернопільщиною розгулює смерч, кілометровий стовп пилу сягає неба (відео)

У Тернополі затримали банду наркоторговців і вилучили майже кілограм психотропних речовин