06.12.2023
Новини

У дитсадку на Тернопільщині виявили неякісне молоко

 3,6 кг  неякісної та небезпечної продукції вилучено з обігу  харчоблоку дитсадка на Тернопільщині. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. 

Упродовж лютого 2021 року спеціалісти Кременецького районного управління Держпродспоживслужби провели 8 позапланових заходів державного нагляду (контролю) у закладах освіти, відібрали 20 зразків харчових продуктів з метою лабораторного контролю та встановлення відповідності. За результатами проведення даних заходів видано 5 приписів до виконання.

Згідно з рішенням головного державного ветеринарного інспектора області, оприлюдненому на сайті управління Держпродспоживслужби, неякісну продукцію, а саме 3 упаковки протермінованого молока вилучили у дитсадку “Журавлик” в селі Великі Бережці Кременецького району. Директорку дитсадка зобов’язати утилізувати неякісну продукцію.

Читайте також: Двоє дошкільнят опинилися в лікарні внаслідок спалаху кишкової інфекції в одному з дитсадків міста.

Нагадаємо, останнім часом у дитсадках Тернопільщини спостерігаються спалахи кишкової інфекції. 23 лютого у тернопільському дитсадку №37 зареєстрували спалах інфекційного захворювання серед вихованців. Це вже третя надзвичайна подія за останні два тижні в області.

Читайте також: Чергове масове інфікування дітей, цього разу – у дитсадку на Чортківщині.

 

 

Перейти до панелі інструментів