23.05.2022
Новини

“Хороший товариш, щира людина”: не стало професора з Тернополя

Тернопільський професор Роман Федорович помер 26 лютого. Про це повідомляє у фейсбуці Петро Федорович. 
“Федорович Роман Володимирович – 1947 – 2021. Мій декан, хороший товариш. Дуже щира людина. Земля для вас пухом, Романе Володимировичу. RIP. Панахида сьогодні о 19:00”, – йдеться у дописі.
Колектив видання Терміново щиро співчуває рідним, друзям та колегам Романа Федоровича з приводу непоправної втрати. Вічна йому пам’ять. 
Довідка
Роман Федорович – кандидат економічних наук, професор, академік Академії економічних наук, професор кафедри економічного аналізу Тернопільської академії народного господарства, директор інституту економіки і управління.

Народився 1 січня 1947 року, с. Брошнів-Осада, Рожнятівського району Івано-Франківської області.

В 1965 році закінчив Брошнівську середню школу, після служби в армії вступив в 1969 році до Київського інституту народного господарства (Тернопільський факультет) і в 1973 році закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут, за спеціальністю бухгалтерський облік в промисловості. В період з 1975 по 1978 рр. навчався в аспірантурі Московського фінансового інституту.

Основна сфера наукових інтересів присвячена економічному аналізу і об’єкту його дослідження – господарсько-фінансовій діяльності підприємств. Опублікував – 95 наукових праць з проблем теорії економічного аналізу, оперативного аналізу, фінансового аналізу, проектного аналізу, бухгалтерського обліку, економіки підприємств.
За інф. Західного наукового центру НАН України та МОН України.

Схожі пости

На Тернопільщині викрили підпільного алкогольного “магната”. Відео

Бійка через дівчину: на Тернопільщині молодик серйозно травмував палицею двох юнаків

Владу знайшли. Дівчинка жива і здорова! (оновлене)

Перейти до панелі інструментів