17.09.2021
Місто Новини

Попри пручання міськради суд вкотре повертає громаді Тернополя частину кінопалацу

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення громаді м.Тернополя частину приміщення кінопалацу ім. І.Франка вартістю майже 2 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.
Рішенням Тернопільського апеляційного суду підтримано позицію Тернопільської місцевої прокуратури та залишено в силі рішення суду першої інстанції про задоволення позову прокуратури щодо витребування нежитлового приміщення по вул. Івана Франка загальною площею 192 м кв та вартістю майже 2 млн грн.
Встановлено, що у 2013 році Тернопільська міська рада уклала з фізичною особою-підприємцем договір купівлі-продажу частини приміщення кінопалацу ім. Франка, вартістю майже 2 млн грн, порушивши встановлений законодавством порядок приватизації. Прокуратура оскаржила цей договір у суді, вигравши позов. Однак, під час розгляду його судами першої та апеляційної інстанцій, нежитлове приміщення двічі продавалося іншим фізичним особам. Апеляційний суд погодився із позицією прокуратури та відмовив у задоволенні апеляційних скарг відповідачів у цій справі.

Схожі пости

На Тернопільщині в автопригоді загинув молодий кермувальник (фото)

Сходи та поріг туалету зробили з… надгробних плит: у Залізцях повертають на місце мацеви з єврейського кладовища

Тернополяни нарікають на холод в квартирах і нехлюйство ЖЕКів, від обіцяних перерахунків їм не теплішає (фото)

Тетяна Колеснік
Перейти до панелі інструментів