07.03.2021
Місто Новини

Попри пручання міськради суд вкотре повертає громаді Тернополя частину кінопалацу

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення громаді м.Тернополя частину приміщення кінопалацу ім. І.Франка вартістю майже 2 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.
Рішенням Тернопільського апеляційного суду підтримано позицію Тернопільської місцевої прокуратури та залишено в силі рішення суду першої інстанції про задоволення позову прокуратури щодо витребування нежитлового приміщення по вул. Івана Франка загальною площею 192 м кв та вартістю майже 2 млн грн.
Встановлено, що у 2013 році Тернопільська міська рада уклала з фізичною особою-підприємцем договір купівлі-продажу частини приміщення кінопалацу ім. Франка, вартістю майже 2 млн грн, порушивши встановлений законодавством порядок приватизації. Прокуратура оскаржила цей договір у суді, вигравши позов. Однак, під час розгляду його судами першої та апеляційної інстанцій, нежитлове приміщення двічі продавалося іншим фізичним особам. Апеляційний суд погодився із позицією прокуратури та відмовив у задоволенні апеляційних скарг відповідачів у цій справі.

Схожі пости

Тернополяни скаржаться, що через недолуге налаштування світлофора затори на вул. 15 квітня стали ще довшими

На Тернопільщині виділять під обсервацію санаторії та готелі

Оголосили підозру двом закарпаткам, які обдурювали та обкрадали тернопільських пенсіонерів