01.02.2023
Новини Суди

“Світило” 5 років: жінка, яка під час виборів проголосувала за 4-х осіб, обійшлася смішним покаранням

Членкиня виборчої комісії, яка торік проголосувала чотирма чужими бюлетенями,  у найближчі 5 років не зможе знову бути у виборчій комісії.

Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, 25 жовтня 2020 року під час проведення місцевих виборів, одна з представниць виборчої комісії, під час відвідування виборців з метою голосування за місцем їх проживання у с. Ласківці Теребовлянського району Тернопільської області, незаконно отримала 4 виборчі бюлетені для голосування у виборах Теребовлянського міського голови. Жінка взяла бюлетені і проголосувала замість виборців-жителів цього села, які на час проведення виборів не перебували по місцю свого проживання. Слідством з’ясовано, що особи, замість яких проголосувала членкиня виборчої комісії, 25 жовтня перебували у лікувальному закладі та у родичів в населених пунктах як Тернопільської області, так і за її межами.

Теребовлянський суд ухвалив вирок, за яким особу визнано винною та призначено їй покарання за ч.3 ст. 158-1 КК України у виді позбавлення волі на строк п’ять років з додатковим покаранням – позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років. Від відбування основного покарання її звільнено судом на підставі ст. 75 КК України.

 

Схожі пости

У Тернополі спортзали і фітнес-клуби  призупиняють роботу та заморожують абонементи

Євгенія Цебрій

До мікрорайону “Північний” запустили автобусний маршрут

Redaktsia

На Кременеччині загинув пенсіонер, пораючись по господарству

Перейти до панелі інструментів