28.02.2021
Новини Суди

“Світило” 5 років: жінка, яка під час виборів проголосувала за 4-х осіб, обійшлася смішним покаранням

Членкиня виборчої комісії, яка торік проголосувала чотирма чужими бюлетенями,  у найближчі 5 років не зможе знову бути у виборчій комісії.

Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, 25 жовтня 2020 року під час проведення місцевих виборів, одна з представниць виборчої комісії, під час відвідування виборців з метою голосування за місцем їх проживання у с. Ласківці Теребовлянського району Тернопільської області, незаконно отримала 4 виборчі бюлетені для голосування у виборах Теребовлянського міського голови. Жінка взяла бюлетені і проголосувала замість виборців-жителів цього села, які на час проведення виборів не перебували по місцю свого проживання. Слідством з’ясовано, що особи, замість яких проголосувала членкиня виборчої комісії, 25 жовтня перебували у лікувальному закладі та у родичів в населених пунктах як Тернопільської області, так і за її межами.

Теребовлянський суд ухвалив вирок, за яким особу визнано винною та призначено їй покарання за ч.3 ст. 158-1 КК України у виді позбавлення волі на строк п’ять років з додатковим покаранням – позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років. Від відбування основного покарання її звільнено судом на підставі ст. 75 КК України.

 

Схожі пости

На Тернопільщині стіна понад 100-річного будинку обвалилася на авто (фото)

Популярний на Тернопільщині гуморист набрав голосів майже в 6 разів менше за переможця мерських перегонів – дані екзит-полу

Муніципальна інспекція розігнала вуличних торговців у парку Топільче