29.01.2023
Новини

У Тернополі пенсіонерка обміняла на купюри «нового зразка» майже 30 тисяч, гроші виявилися сувенірними

73-річна тернополянка, повіривши «соцпрацівниці», віддала 10 тис грн та 700 доларів. Невідома переконала пенсіонерку, що старі гроші вже невдовзі вийдуть з обігу та запропонувала обміняти заощадження на купюри нового зразка.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області, вже після того, як гостя пішла,  старенька добре роздивилася «нові» гроші і зрозуміла, що її ошукали. Потерпіла зателефонувала сину, а він, у свою чергу, звернувся в поліцію. Крадійку розшукують.
Правоохоронці застерігають: не впускайте до хати невідомих, ким би вони не представлялись, та не довіряйте інформації, яку повідомляють ці візитери. Особливо, якщо мова заходить про ваші заощадження. Про незнайомців, котрі завітали до вашої оселі та пропонують якийсь дешевий товар, обміняти валюту чи розповідають про грошову реформу, варто негайно повідомити поліцейським. Працівники поліції ретельно перевірять дану інформацію.
Якщо ж непрохані гості все ж переступили поріг, намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері, ні в якому разі не витягуйте зі сховку гроші, не розповідайте, чи є в помешканні заощадження. Хитрі злодії розраховують побачити сховок, аби згодом непомітно викрасти кошти.

 

Схожі пости

У Тернополі водій намагався дати хабаря патрульним (фото)

На Тернопільщині горів будинок площею 120 м. кв

Redaktsia

Тернополяни просять міську раду зупинити “омолодження” дерев

Перейти до панелі інструментів