05.03.2021
Новини

На Тернопільщині працюють понад 60 іноземців із 27-ти країн світу

У 2020 році у Тернопільському обласному центрі зайнятості видали (продовжили термін дії) 53 дозволи на застосування праці іноземних громадян із 20-ти країн світу. У минулому році найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Турецької Республіки, Вірменії та Польщі. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської облдержадміністрації. 

У області іноземці працюють на виробництві (39,1%), у сільському господарстві (11,9%), в торгівлі (20,7%), сфері обслуговування і надання послуг (14%), переробній промисловості, будівництві та інших сферах (14,3%).

На 01.01.2021 на Тернопільщині у 46 роботодавців працюють 61 іноземних громадян з 27 країн, зокрема, Польща, Турецька Республіка, Німеччина, Таїланд, Азербайджан, Вірменія, ФРН, Королівство Данія, США, Швейцарія, Латвія, Франція, Китай, Болгарія. Білорусь та ін.

Майже дві третини іноземців, які офіційно трудяться на теренах області, обіймають керівні посади та належать до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні».

Схожі пости

Вночі на Тернопільщині, не впоравшись з керуванням, на автомобілі перекинувся 32-річний водій

Луганщина, Донеччина та Полтава – лідери щодо зростання пенсій. А Тернопільщина?

Тернопільські Санта Клауси бігли 5 кілометрів (фоторепортаж)

Юлія Вітюк