28.02.2021
Новини

Банкіра, який привласнив чималу суму грошей, засудили до 5 років позбавлення волі

Чортківською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення стосовно працівника банку за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, що привласнив кошти установи, шляхом підроблення, зловживаючи службовим становищем. Про це повідомили в пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Прокурором доведено у суді, що у середині травня 2019 року завідувач сектора касових операцій, засвідчивши своїм підписом у документах наявність готівки в касі, частину вказаних грошей привласнив. Чоловік поклав собі до кишені 155 тисяч гривень та 6900 доларів США. Службова ревізія, яку проводили наступного дня у банку, виявила нестачу цих коштів. Правоохоронці розпочали розслідування за цим фактом.

У процесі слідства банкір відшкодував збитки, завдані фінансовій установі на суму 335 980 грн.

Чортківський районний суд, погодившись із позицією прокурора, призначив винній особі покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій і обов’язків, пов’язаних із зберіганням та обліком грошових коштів та матеріальних цінностей, строком на 3 роки.

Вирок ще не набрав законної сили

Схожі пости

Розпочинаються “Тернопільські театральні вечори”. Програма фестивалю та анотації до вистав

На Тернопільщині явка станом на 13 год склала 17% – ЦВК

На Гаївському мості розпочнуть демонтажні роботи 21 березня із 6-ї ранку

Світлана Гривас