23.03.2023
Новини

Банкіра, який привласнив чималу суму грошей, засудили до 5 років позбавлення волі

Чортківською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення стосовно працівника банку за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, що привласнив кошти установи, шляхом підроблення, зловживаючи службовим становищем. Про це повідомили в пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Прокурором доведено у суді, що у середині травня 2019 року завідувач сектора касових операцій, засвідчивши своїм підписом у документах наявність готівки в касі, частину вказаних грошей привласнив. Чоловік поклав собі до кишені 155 тисяч гривень та 6900 доларів США. Службова ревізія, яку проводили наступного дня у банку, виявила нестачу цих коштів. Правоохоронці розпочали розслідування за цим фактом.

У процесі слідства банкір відшкодував збитки, завдані фінансовій установі на суму 335 980 грн.

Чортківський районний суд, погодившись із позицією прокурора, призначив винній особі покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій і обов’язків, пов’язаних із зберіганням та обліком грошових коштів та матеріальних цінностей, строком на 3 роки.

Вирок ще не набрав законної сили

Схожі пости

У Борщеві 3-річна дитина сама гуляла містом

Redaktsia

До Тернопільської МТГ приєднали два села Зборівського району, ще двом відмовили

“Все було як під гіпнозом”. У мами одного з постраждалих від вибуху газу в Угринові шахраї виманили 365 тисяч гривень

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів