31.03.2023
Новини Розслідування

Конкуренція – сумнівна: хто отримає чверть мільйона від Білецької сільради

Комунальне підприємство Білецької сільської ради «Великоглибочецьке» (Тернопільська область) оголосило про намір укласти угоду з приватним підприємцем Романом Нижником на будівництво свердловини за 205,4 тис. грн. 

Згідно з тендерною документацією, свердловина необхідна селу для резервного водопостачання об’єктів соціальної сфери і має бути збудована до кінця січня 2021 року. Проте станом на 14 січня угода ще не була підписана, повідомляють “Наші гроші Львів”.

Участь в торгах від комунального підприємства, окрім приватного підприємця Романа Нижника, взяло лише ТОВ «Метростандарт», що зареєстровано в місті Теребовля, Тернопільської області.

Згідно з довідкою про наявність працівників, яку «Метростандарт» подавало на інші торги, зокрема, на тендер у вересні 2018 року від «Львівтрансгазу», Роман Нижник був інженером на підприємстві. Приватним підприємцем він зареєструвався лише у листопаді 2019 року.

Крім того, документи на дані торги були подані конкурентами майже одночасно – з різницею у 20 хвилин, 28 грудня після завершення офіційного робочого дня.

Згідно з даними Clarity,  наразі Роман Нижник загалом підписав десять угод на понад 134 тис. грн.

Читайте також: У Петриківського інтернату пробують відібрати цінну землю. 

Схожі пости

Як у Тернополі вшанують захисників України

Тернополянам пропонують обрати, як саме має виглядати новорічний Театральний майдан

У Тернополі водій в’їхав у таксі і втік з місця ДТП (фото)

Перейти до панелі інструментів