31.03.2023
Новини Оперативно

Зрізав сухостій: на Теребовлянщині загинув чоловік

13 січня до правоохоронців Теребовлянської поліції надійшло повідомлення від медиків швидкої допомоги. У райцентрі на набережній річки Гніздна смертельно травмувався чоловік.
Виїздом на місце події, працівники поліції з’ясували, що померлий – 55-річний мешканець села Боричівка.

Чоловік працював різноробочим у місцевому комунальному підприємстві. Того дня він зрізав та валив сухостій. Одне з дерев падаючи, травмувало потерпілому голову. Потерпілий помер в кареті швидкої допомоги дорогою в лікарню.

Відомості про подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань згідно частини 2 статті 272 ККУ – порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищенною небезпекою, що спричинило загибель людей. Слідчі встановлюють детальні обставини.

Схожі пости

Парафія УПЦ у Кременці відмовляється залишати храм, хоч договір оренди не продовжили

Олена Ілинич

Мешканці деяких тернопільських багатоповерхівок залишилися без води

ТОП-5 книг про здоров’я, які варто прочитати напередодні другої хвилі коронавірусу

Перейти до панелі інструментів