23.03.2023
Новини

“Тільки не в контейнери!”: у міськраді пояснили, як цивілізовано позбутися новорічної ялинки

Після завершення Новорічно – Різдвяних свят використані «живі» ялини та сосни тернополяни зможуть залишити на сміттєвому майданчику поруч з контейнером для твердих побутових відходів. Згодом ці хвойні дерева будуть утилізовані комунальними службами, інформують на сайті Тернопільської міської ради.

В управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології наполегливо просять тернополян не викидати «новорічні красуні» у контейнери для сміття, адже сухі ялинки є великогабаритними твердими побутовими відходами. Повністю очищене дерево від святкових декорацій слід залишити поруч зі сміттєвим баком.

Місце збору ялинок можна змінити, попередньо погодивши його з балансоутримувачем. Звідти їх уже вилучать працівники обслуговуючих підприємств, що здійснюють вивезення сміття.

До слова, у грудні 2020 року тернополяни придбали значно меншу кількість натуральних зрізаних ялинок та сосен, ніж у попередні роки. Натомість, особливої популярності серед жителів міста набули саджанці хвойних у горщиках, які згодом можна висадити у відкритий ґрунт. Обирали тернополяни також штучне новорічне дерево та композиції з гілля.

Схожі пости

Covid на Тернопільщині: кількість хворих за добу зменшилася вдвічі, троє осіб померло

З вересня жителям Тернопільщини доведеться платити за газ на 45% більше

Митцям пропонують намалювати зимовий Тернопіль і обіцяють приємні призи

Перейти до панелі інструментів