26.03.2023
Новини Оперативно

2 тис. літрів “паленого” спирту: на Гусятинщині виявили підпільну гуральню

Слідчим управлінням Головного управління ДФС у Тернопільській області повідомлено про підозру двом жителям Гусятинського району, які діючи за попередньою змовою, впродовж 2019 року організували незаконне виготовлення та збут спирту та алкогольних напоїв.

В ході досудового розслідування, яке проводилось під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури, встановлено, що ними організовано діяльність декількох підпільних цехів по виготовленню спирту та алкогольних напоїв зі спиртовмісної рідини на території смт. Гусятин Тернопільської області.

Як повідомляють в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області, обладнання для виробництва спирту, виготовлене одним із фігурантів кримінального провадження, дозволяло в умовах підпільного цеху отримувати контрафактну продукцію, у якій об’ємна частка спирту становила 90-95 відсотків.

Реалізація незаконно виготовленого спирту та алкогольних напоїв здійснювалась через власний торговий об’єкт.

Працівниками податкової міліції під час обшуків виявлено та вилучено 12 «установок», що забезпечували виготовлення спирту шляхом ректифікації, понад 2000 літрів незаконного виготовленого спирту та алкогольних напоїв, значну кількість сировини, тютюнові вироби та транспортний засіб, який використовувався у протиправній діяльності. На вилучені цінності рішенням суду накладено арешт.

 

 

Схожі пости

У Тернополі попрощаються зі знаним підприємцем та політиком

Обстріли на Хмельниччині: куди цілилися окупанти, повідомили в ОВА. Відео

Адресники, повідки, намордники: як правильно вибрати необхідний аксесуар для тварини

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів