02.10.2023
Новини Оперативно

Зайшли в транспорт чи магазин без маски? Тепер оштрафують і самих підприємців

Верховна Рада ухвалила закон про штрафування підприємців за допуск людей без масок у будівлі й транспорт.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення урядового закону “Про внесення змін до закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” (№ 3890) проголосував 241 народний депутат.

Законом передбачено, що до підприємств, підприємців, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, застосовуються фінансові санкції за пропуск, допуск особи у громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, або невжиття заходів щодо перебування особи у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

Підприємство, установа, організація, громадянин – суб’єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3 тис. 400 до 5 тис. 100 грн.

Такий же штраф передбачено і за обслуговування споживачів без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

 

Схожі пости

У стилі “індастріал”: в Острові відкрили незвичний пам’ятник Шевченку

Redaktsia

Герой України Ігор Дикун потрапив до патріотичного календаря

Неповнолітніми, які жбурляли кота, зайнялась поліція

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів