22.03.2023
Новини Оперативно

На Тернопільщині судитимуть членкиню виборчої комісії, яка проголосувала за чужим бюлетенем

Перед судом постане членкиня виборчої комісії, що отримала під час виборів чужий бюлетень та проголосувала за ним. 

Теребовлянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 158-1 КК України стосовно членкині виборчої комісії, яка під час проведення місцевих виборів отримала чужий виборчий бюлетеня і незаконно проголосувала замість іншої особи.
Встановлено, що 25 жовтня 2020 року під час проведення місцевих виборів, одна з представниць виборчої комісії при відвідуванні осіб (виборців) з метою голосування за місцем їх проживання у с.Ласківці Теребовлянського району Тернопільської області, незаконно отримала бюлетень для голосування у виборах Теребовлянського міського голови, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Жінка взяла бюлетень і проголосувала замість жительки цього села, яка на час проведення виборів, перебувала у закладі закритого типу КУТОР “Буданівська обласна психоневрологічна лікарня”.
Розслідування завершено.

За клопотанням прокурора до підозрюваної судом застосовано запобіжний захід.
Довідково: санкція ч.3 ст. 158-1 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Схожі пости

Через коронавірус в Україні заборонили планові операції

У школах Тернопільщини відтепер буде нове меню

Redaktsia

У Тернополі попрощаються з бійцем тероборони

Перейти до панелі інструментів