25.06.2022
Новини

Поліція продовжує виявляти перевізників та заклади харчування, які ігнорують карантинні обмеження

Виконання карантинних обмежень суб’єктами господарювання та мешканцями області щоденно перевіряють рейдові групи. У період з 30 листопада по 6 грудня поліцейські склали 79  протоколів за статтею 44-3 КУпАП.

Серед основних порушень: неприпинення роботи закладів громадського харчування після 22-ої години, перевезення пасажирів в кількості більше, ніж кількість місць для сидіння.

Поліцейські також контролювали дотримання маскового режиму в громадських спорудах, будівлях та транспорті. За минулий тиждень виявили 458 осіб, як перебували у зазначених місцях без респіраторів або захисних масок. На порушників накладено  штраф від 170 до 255 гривень.

Посилені превентивні заходи упродовж суботи та неділі в обласному центрі провели поліцейські спільно з працівниками Держпродспоживслужби, адже саме сюди на вихідні з’їжджається чимало людей. Рейдові групи перевірили роботу 146 суб’єктів господарювання щодо дотримання встановлених обмежень. Виявлено 6 закладів громадського харчування, які попри заборону продовжували працювати після 22-ої години. За вихідні у Тернополі поліцейські винесли 31 адмінпостанову за перебування в громадських спорудах і будівлях без маски.

Схожі пости

Укрпошта разом з Сервісом Liki24.com безкоштовно доставлятимуть ліки в регіони на період карантину

По Тернополю їздив чоловік з бойовою гранатою

Redaktsia

На “Терміново” стартував проект “Обирай.te”. Про що розповіли кандидати Тарас Пастух, Богдан Брич, Іван Тарасов(відео)

Перейти до панелі інструментів